Mad About You

O seriálu

PaulJamie se potkali v prosinci 1989 u stánku s novinami. Jamie přišla ve chvíli, když si Paul, který jako každé ráno venčil psa Murrayho, bral poslední výtisk. Vytrhla mu jej z ruky a vymlouvala se, že v novinách je nekrolog jejích rodičů. Při potičce jí vypadl lístek z čistírny. Paul jí vyčistěné oblečení vyzvedl a donesl do kanceláře.

O tři roky později se Paul Bauchman a Jamie Stemple vzali. Na svatbě jim hrál Paulův nejlepší přítel a vzdálený bratranec Ira.

Jejich nejlepšími přáteli jsou MarkFran Devanow, gynekolog a Jamiina bývalá šéfová. Jamie má tři roky starší, duševně však stále nevyrovnanou sestru Lisu.

herci

Známý komik Paul Reiser (Paul) a držitelka Oscara a čtyřnásobná držitelka ceny Emmy Helen Hunt (Jamie) ztvárňují v seriálu, jehož závěrečný dál sledovalo rekordních 39 miliónů amerických diváků, jak težké je být v devadesátých letech minulého století novomanželi.

Seriál s neuvěřitelně milým a laskavým humorem, ukazuje, že Jamiiny a Paulovy "problémy", z nichž snad není ani jeden, který bychom sami nezažili, se dají řešit s úsměvem. Situace, ze kterých není úniku, mají vždy svá řešení a i potrhlá a duševně nestabilní sestra, která vás ještě stále v pětatřiceti letech obviňuje, že můžete za její zpackaný život, vám může pomoci.V českém znění:
Paul (Paul Reiser) - Otakar Brousek ml.
Jamie (Helen Hunt) - Iveta Blanarovičová
Ira (John Pankow) - Miroslav Meduna
Lisa (Anne Ramsay) - Vendulka Křížová
Fran (Leila Kenzle) - Martina Hudečková
Mark (Richard Kind) - Vlastimil Zavřel
Ira Murray Fran Paul Jamie Lisa
spřátelené stránky:
'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)
Ally McBeal
www.bundastránky.cz
Friends Again
Brutální Nikita
Roswell
Průvodce seriálem Dawsonův svět
Městečko South Park
Melrose Place
Brutální Nikita
RED DWARF - Červený Trpaslík
Sex ve městě
Simpsonovi
ER - Pohotovost
OUTER LIMITS - krajní meze
Buffy - Přemožitelka upírů